Zarezerwuj miejsce

Agroturystyka na wsi to najlepszy wybór dla tych, którzy szukają ciszy, spokoju, kontaktu z naturą czy smaku tradycyjnych potraw. Polska wieś swoją gościnnością i atrakcjami potrafi zadowoli najbardziej wymagającego turystę.

Czy agroturystyka na polskiej wsi jest dla mnie?

Małe gospodarstwo z przyjaznymi gospodarzami to nie anonimowy hotel z recepcją, do którego można wracać niezauważonym o 4 nad ranem. Urlop na wsi to opcja dla osób, które cenią spokój, kochają polską przyrodę, tradycje i lubią dobrze zjeść. Wiejskie wakacje będą idealne dla wszystkich zmęczonych hałaśliwym, dużym miastem. Jeśli marzysz o odkrywaniu dzikiej przyrody, jesteś ciekawy wiejskiego życia, zapachów i smaków – postaw na domową atmosferę agroturystyki.

Wakacje na wsi to przepis na udany weekend lub wczasy

Na polskiej wsi można znaleźć niezwykły krajobraz kulturowy oraz cenne, zachowane w niezmienionej formie środowisko naturalne. Tu można zdobyć wiedzę historyczną i przyrodniczą, być aktywnym, smakować, doświadczać i przeżywać. Gospodarstwa agroturystyczne działalność opierają na szacunku do tradycji, dziedzictwa regionu i piękna natury. Polska wieś ma wiele do zaoferowania.

Agroturystyka w Polsce to:

  1. Dzika przyroda
  2. Pyszna, domowa, polska kuchnia
  3. Atrakcyjne szlaki piesze i rowerowe
  4. Wolno płynący czas
  5. Bogata historia
  6. Pachnące łąki, sady i pola
  7. Wspaniałe lasy
  8. Żywe tradycje i pamięć o przeszłości
  9. Unikalna kultura regionu
  10. Rzeki i jeziora – raj dla wędkarzy

Odwiedź Jabłonkę – jedno z najlepszych gospodarstw agroturystycznych na Mazowszu!

Gospodarstwo Agroturystyczne Jabłonka położone w Czersku pod Warszawą ma wszystkie wymienione atuty. Oferuje tanie noclegi, aktywny wypoczynek, polską kuchnię, wczasy z dala od miejskiego zgiełku. Trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do nieśpiesznego relaksu! Gospodarstwo jest rekomendowane przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej, jego gospodyni to prezes czerskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zabytkami.

Poznaj atrakcje Jabłonki
Zaplanuj wakacje na wsi już dziś
2017-06-22T07:58:23+02:00